همه چیز را درباره سامویی بدانیم

سامویی جزیره ی سنتی تایلند است که در واقع جزیره ی ماهیگیری تایلندی ها در گذشته بوده است .

 

در حال حاضر گردشگرانی که در تور تایلند سامویی را به عنوان مقصد خود انتخاب میکنند در واقع وارد بخشی از سنت های تایلند میشوند.سامویی رستوران های روستایی و ساحلی زیبایی دارد و همچنین آفتابی گرم که برای یک حمام آفتاب ایده آل است.

در کنار این ها معابدی هم در سامویی هست که دیدن آنها به شناخت بیشتر شما از تایلند کمک میکند

هر اسمی معنایی دارد سامویی به معنای بهشت امن است سامویی جزیره ایبزرگ در تایلند است که جنگل های متراکم از درخت های نارگیل را در یک سو و ساحل زیبایی با شن های سفید و آبی فیروزه ای در سوی دیگر دارد و شما را به یک آرامش شیرین دعوت میکند .

در سامویی شما میتوانید تفریحاتی از قبیل موارد زیر داشته باشید.

ساحل بودای بزرگ سامویی

ساحل بودای بزرگ در سامویی یکی از سواحل بزرگ سامویی است و مجسمه ی بودایی با ارتفاع نزدیک به 12 متر در انتهای جاده ی شمالی این ساحل قرار دارد که یکی از عوامل جذب توریست است.

این ساحل دارای چندین اقامتگاه و هتل بزرگ است. در ساحل بودای بزرگ میتوانید از چشمه ی آب گرم معدنی نیز استفاده کنید.

ساحل بوفت سامویی

ساحل بوفت مقصد گردشگران و دوستداران ماهیگیری است ، ساحلی که به یک روستای کوچک دسترسی دارد و نسبت به سایر سواحل سامویی قدیمی تر است گزینه ی بسیار مناسبی برای ماهیگیری است.

ساحل بوفت سامویی بین ساحل بودا و ماینام قرار دارد.در ساحل بوفت میتوانید از چندین مغازه ی کوچک برای خرید سوغات و همچنین خانه های چینی دیدن کنید.

ساحل چاونگ سامویی

ساحل چاونگ پرترددترین و شلوغ ترین ساحل سامویی است که در مواقع به عنوان مرکز گردشگری سامویی هم شناخته میشود . شب های زنده ، تفریحات ، سرگرمی و بترین رستوران های تایلندی را در این ساحل دنبال کنید.

ساحل چویینگ سامویی

ساحل چویینگ سامویی در شمال غربی سامویی قرار گرفته و نسبت به دیگر سواحل سامویی لوکس تر است و امکانات و تجهیزات بیشتری برای گردشگران درنظر گرفته شده است.

هتل های این منطقه درجه ی بین 3 تا 5 ستاره رو دارند و چویینگ بیشتر میزبان گردشگران آلمانی ، فرانسوی و فیلیپینی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *