دریاچه لوتوس

دریاچه ی لوتوس یا دریاچه نیلوفر قرمز تالابی از گل های رز و لوتوس است گل های لوتوس در آب های شفاف و روش شناورند و منظره ی بی نظیری را به وجود آورده اند.این دریاچه در منطقه ی تامبون چنگ هائو قرار دارد.

روستای بوسانگ آمبرلا

بوسانگ آمبرلا روستایی زیبا معروف  در تایلند است که سی دقیقه با چیانگ مای فاصله دارد.از صنایع دستی این روستا چترهای بامبوئی رنگی است.در فروشگاه بوسانگ انواع چترهای بامبوئی رنگی و زیبا را میبینید.در فروشگاه مراحل ساخت چتر را میبینید و اگر در ژانویه به تور تایلند بروید این شانس را دارید تا در جشنواره بو سانگ آمبرلا شرکت کنید.

غار و آبشار اراوان

آبشارهای اراوان یک مجموعه ی هفتایی آبشار  در کنار پارک ملی اراوان تایلند است.طول این آبشار یک و نیم کیلومتر است.در کنار این آبشار چندین غار با نامهای می ، وانگ بهدان ، رو آ و فارتات قرار دارد.وقتی برای بازدید پارک ملی اراوان تایلند میروید همراه خود چکمه های پیاده روی و مایو و لباس شنا به همراه داشته باشید چرا که ممکن است هوس آبتنی در آبشارهای اطرافش به سرتان بزند.

معبد پاماها چدی کائو

در 600 کیلومتری بانکوک ، تایلند معبدی شگفت انگیز به نام معبد پاماها چدی کائو قرار دارد.در ساخت این معبد بیش از 1.5 میلیون بطری آبجواستفاده شده است .ساخت این معبد در سال 1984 با پروزه ای به نام 100 بطری آبجو روی دیوار شروع شد . مدتی بعد این پروزه به یک طرح جامع با بطری های آبجو سبز و قهوه ای بر روی برج های آب ، توالت ها و حتی دیوارهای معبد تبدیل شد.این معبد یکی از دیدنی های جالب تایلند است.

مجموعه اقامتی بان فاسوان

بان فاسوان به شما این امکان را میدهد تا درون یک میوه زندگی کنید.بان فاسوان تایلند 100 مکان به شکل میوه و سبزی دارد . مساحت این مجموعه نزدیک به 80 هکتار است و باغی اختصاصی با میوه های عجیب غریب دارد.کوه های این مجموعه از گیاه پوشیده شده و یکی از مجموعه اقامتی های جذاب برای گیاه شناسان است.

بازار امولت

بازار طلسم تایلند یا همان بازار امولت برای افرادی که به دنبال چشم زخم میگردند.این بازار پر از طلسم است و بومی های تایلند برای سلامتی ، افطایش محصولات کشاورزی ، خرید خانه و حتی مراقبت از خود از این بازار طلسم میخرند.

معبد وات سامفرون

یک معبد 17 طبقه که اژدهایی غول پیکر به دور آن پیچیده شده است.معبد وات سامفرون با معماری عجیب غریب و خاص و حرمهای زیبا و منحصر به فرد مانند برادوی مادری بودا یکی از خاص ترین معابد تایلند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *