تفریحات پاتایا، تور تایلند ، تور پاتایا

تفریحات آبی

اگر مقصد شما تور پاتایا است خیالتان راحت باشد چرا که حوصله تان سر نمیرود تازه ممکن است وقت هم کم بیاورید.تفریحات آبی در پاتایا تا آنجا که دلتان بخواهد فراوان است. شنا ، غواصی ، قایق رانی ، اسکی ، جت اسکی ، ..پاتایا ساحل بسیار زیبایی دارد که بخش ساحل شمالی و جنوبی آن خانوادگی است

شوی آلکازار پاتایا

Related image

شوی آکازار پاتایا یکی از نمایش های معروف تایلند است که گردشگران بدون دیدن آن پاتایا را ترک نمیکنند ، کاباره آلکازار بیشتر از 20 سال است که  یا سیستم های نور پردازی و صوتی کاملا مدرن هر روز تعدادی زیادی از مردم را به شوی خود جلب میکند و به اعتقاد بعضی از مردم به شوی مولن روژ پاریس شبیه است.این شو توسط اجرا کننده های بسیار ماهر روی صحنه ای با دکورهای سنگین و حیرت آور ، نورپردازی بی نظیر و موسیقی فوق العاده روزی سه بار اجرا میشود.این اجرا شامل رقص های ملیت های مختلف است و قطعا شما را حیرت زده میکند.در شوی آلکازار پاتایا بعد از هر اجرا دکور با سرعت بالایی عوض میشود . کار طراحان لباس بی نقص و تحسین برانگیز است.آنها به چندین زبان از جمله هندی، چینی ، روسی ، کره ای ، تایلندی ، فارسی ، انگلیسی ، آشنایی دارند و در پایان همه ی آنها جلوی ساختمان تئاتر جمع میشوند و با همه عکس میگیرند.

پارک آبی پاتایا

Image result for waterpark pattaya

پارک آبی رامایانا  یا پارک آبی پارک پاتایا یکی از اماکن تفریحی پرطرفدار در تور تایلند ، تور پاتایاست.پارکی آبی رامایانا در شمال ساحل جومتین پاتایا قرار دارد و بزرگترین و معروف ترین پارک آبی جنوب شرق آسیاست.این پارک آبی مساحتی برابر با 160000 متر مربع دارد و یک روز کامل برای گردش و تفریح در این پارک وقت لازم دارید.این پارک دارای جدید ترین وسایل تفریحی استاندارد و به روز جهانی را دارد و یک رستوران بزرگ بین المللی پذیرای گردشگران محترم است.این پارک با هدف بزرگترین پارک آبی جنوب شرق آسیا تاسیس شده و رو به گسترش است.

قایقرانی در پاتایا

پاتایا آب و هوای آفتابی به همراه وزش باد دارد و این هوا برای استفاده از قایق های بادی بسیار مناسب است شما میتوانید لذت قایق سواری در پاتایا و حتی گردش در جزایر زیبای اطراف پاتایا که با قایق میتوانید بروید را تجربه کنید.

چتر بازی در پاتایا

شما اگر سه روز وقت بگذارید میتوانید دوره ی آموزش چتر بازی را در پاتایا بگذرانید و مدرک آن را دریافت کنید.پاتایا معروف ترین مقصد چتر بازی در تایلند است.شما برای انجام فعالیت های آبی در پاتایا در شرایط ایمنی کامل میتوانید تفریح کنید و آموزش ببینید و در چتر بازی شما به همراه مربی پرش را هم انجام میدهید.

غواصی در پاتایا

دنیای زیر آب دنایی جذاب و دیدنیست و به شما پیشنهاد میکنیم در تایلند به غواصی بروید چرا که غواصی در تایلند یکی از معروف ترین تفریحات آبی است.

طناب بازی در پاتایا

تایلند پوشیده از جنگل های انبوه و سرسبز استوایی است و شما میتوانید در میان زیبایی جنگلهای سبز پاتایا طناب بازی کنید و از طبیعت بکر پاتایا لذت ببرید.

اسکی روی آب در پاتایا

اسکی روی آب ورزشی مدرن است که نیازمند آموزش است در این ورزش شما در این اسکی مخصوص  را به پا میکنید و این اسکی توسط یک قایق موتوری یا طناب کشیده میشود و سرعتی نزدیک به30 کیلومتر در ساعت میگیرد. اسکی روی آب در پاتایا طرفداران زیادی دارد.

بانجی جامپینگ در پاتایا

شما در بانجی جامپینگ پاتایا در دل یک جنگل از صخره ای به ارتفاع 50 متر به پایین میپرید و در کنار منظره ی شگفت انگیز رو به رویتان هیجان غیر قابل وصفی را حس میکنید . شما در پاتایا میتوانید به جای اینکه در زیر نور آفتاب بپرید زیر نور زیبای ماه بپرید و در آخر در کنار همراهانتان یک جشن کوچک برای کسب این تجربه ی هیجان انگیز شیرین هم داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *