تصاویری از هواپیما روی اسناد تاریخی کشف شده است

تصاویری از هواپیما روی اسناد تاریخی کشف شده است

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

هربار باستان شناسان با کاوش و کشف و رسیدن به وسایل و اسناد تاریخی و قدیمی به یکی از حقایق جالب دست پیدا می کنند که در بیشتر مواقع هم شوک و تعجب همگان را به دنبال دارد. این بار نیز باستان شناسان با یافتن یکی از این سنگ نوشته هایی که به خط هیروگلیف در شهر ابیدوس مصر که قدمتی ۳ هزار ساله برای آن تخمین زدند، به تصاویر عجیبی نیز بر روی آن برخورد کردند. با عصر پرواز همراه باشید تا بیشتر از این موضوع بدانید.

محققان با انجام بررسی ‌های دقیق متوجه شدند در این سنگ‌ نوشته‌ها تصاویر هلی‌کوپتر، هواپیما و هواپیماهای مربوط به آینده وجود دارد که در کنار آن نمادهای معمول از جمله مار و دیگر حیوانات هم به چشم می خورد. این سنگ ‌نوشته که «هیروگلیف هلی‌کوپتر» نامگذاری شده است،‌ به توضیح یک متن علمی نیز پزداخته است که بسیاری از محققان متفق القول می‌گویند این احتمال وجود دارد که تمدن ‌های باستانی توانایی طراحی هلی‌کوپتر و هواپیما را نداشته‌ اند و در نتیجه،‌ اجسام پرنده آسمانی از کرات دیگر که به زمین آمده‌اند را از نزدیک دیده‌اند.
با این فرضیه، سنگ ‌نوشته کشف شده می‌تواند تصویر مربوط به هلی‌کوپتر و هواپیمای موجودات فضایی ناشناخته ‌ای باشد که به زمین آمده ‌اند. برخی دیگر از باستان شناسان به بیان این تئوری پرداخته اند که تصاویر درج شده در این سنگ ‌نوشته مربوط به بیگانگانی می‌شود که برای سفر به کره زمین آمده‌اند و برخی دیگر آنها را نمادهای معمول برای مصریان باستان معرفی می‌کنند. تئوری توطئه بیگانگان باستانی برای سفر به زمین از سال‌ ها قبل مطرح شده بود و بر اساس آن گفته می‌شود این موجودات فرازمینی اهرام ثلاثه، استون ‌هنج (Stonehenge) و دیگر آثار تاریخ بزرگ را ساخته‌اند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *